Nasi uczniowie na Gali Laureatów Konkursów Przedmiotowych

W dniu 12 czerwca 2024 r. w WSPiA w Rzeszowie odbyła Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych. Laureaci konkursów przedmiotowych z podkarpackich szkół podstawowych odebrali wyróżnienia i statuetki, które osobiście wręczyły Teresa Kubas-Hul, Wojewoda Podkarpacki oraz Dorota Nowak-Maluchnik, Podkarpacki Kurator Oświaty w Rzeszowie. Wyróżnionych zostało 278 utalentowanych uczniów z podkarpackich szkół podstawowych.
Naszą szkołę reprezentowało pięcioro uczniów klasy ósmej. Zdolna i zdeterminowana młodzież znalazła się w gronie najlepszych, uzyskując tytuł laureata w finałowym konkursie z j. ukraińskiego, j. angielskiego, matematyki oraz fizyki.
Drodzy uczniowie!
Dzięki WAM nasza szkoła otrzymała kolejny raz tytuł „Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom”. To wielkie szczęście WAS kształcić. Cieszymy się Waszymi osiągnięciami i jesteśmy dumni, że jako jedyna szkoła z Przemyśla na dzisiejszej gali laureatów mogliśmy szczycić się licznymi sukcesami naszych uczniów.
 
Życzymy przyjemności z nauki oraz z odkrywania jej tajemnic. Niech Wasz wysiłek i wytrwałość w pogłębianiu wiedzy i umiejętności przyniosą Wam kolejne sukcesy w życiu. Bądźcie niepokonani w realizacji swoich celów i marzeń.
 

 

Na skróty